czwartek, 30 lipca 2009

-CD BOOK-

Prosty jak budowa cepa folder/album na płyty CD.
Powody do zrobienia były dwa: pierwszy-aby walające się płyty z bajkami Starszej Córy były w końcu w jednym miejscy i żebym nie musiała słyszeć
"gdzie moja Syrenkolandia, Mariposa (tudzież inna Księżniczka z Wyspy ( roll))?". Powód drugi..żeby mi się w końcu skończyły papiery z kwiecistej serii Retro Floral Dovercraft'a ( znowu roll)..bo chwilami już nie mogę na nie patrzeć-a były to moje pierwsze papiry profeski...Chociaż..czy ja wiem..jak każdy osobno używam to jeszcze wydaje się w miarę ( phi).
No nic, więc jak piszę-ten albumik to nic nadzwyczajnego: prostota. Dodatków minimalna ilosć: jak dla Sroczki-błyszczące karty bazy (baza: zbiory własne),błyszczące gwiazdki, kółeczka, kwadraty i kwiatki, guziki, bawełniana tasma pasmanteryjna haftowana,tasiemka satynowa i z organzy, blok techniczny kolorowy, dziurkacz/puncher brzegowy serce z Biedrony , szpagat naturalny "coby" nie było za bardzo błyszcząco:), stempel-tag: najnowszy nabytek z Polpomp'u:), tusz Distress.
Te tagi będą "wisiały" na każdej lewej stronie z inf. co na danej płycie jest.
Zdjęcia se takie bo w tej srebrnej bazie wszystko się odbija...

No to zapodaję...:-dla wytrwałych..bo dużo fotek..
Na specjalne życzenie Starszej Córy okładkę zdobi trójwymiarowy, okrągły obrazek z kolekcjii Barbie Mermaidia,....:
Szczegóły:Niby taki prosty a ile poswięciłam mu wpisy na blogu no..
Dobra uciekamy na basen:)

P.S. Dlaczego nie mam literki "s" z kreseczką ???

2 komentarze:

samara84 pisze...

śliczny album

kigabet pisze...

dawno tu nie zaglądałam ... ale widzę, że świetnie się rozwinęłaś od tego czasu ........ super prace !!! super pomysły !!!